Könyvelő

Job Title: Könyvelő
Closing: 22.12.21
Location: Hungary

A COVERIS GROUP Európa vezető csomagolóanyag gyártó cégcsoportja. Leányvállalata a Coveris Flexibles Pirtó Kft. folyamatosan bővülő csapatába keres új kollégát. Ha szeretnél egy lendületes, fiatalos, támogató kollektíva tagja lenni, ahol felelősségteljes, önálló munkát végezhetsz, szereted a könyveléssel kapcsolatos kihívásokat és fontos Neked, hogy megbecsüljék a munkádat, akkor várjuk jelentkezésedet.

SENIOR KÖNYVELŐ pozícióba

Feladatok:

  • Könyvelési feladatok teljeskörű ellátása
  • Éves beszámoló összeállítása
  • Adózási és számviteli jogszabályok nyomon követése
  • Bevallások, analitikus nyilvántartások vezetése
  • Statisztikai adatszolgáltatás és kimutatások készítése
  • Havi zárások elkészítése a tárgyhót követő hó 3. munkanapjáig
  • Közreműködés a hóvégi riportok összeállításában
  • Aktív részvétel a könyvvizsgálat előkészítésében, kapcsolattartás a könyvvizsgálóval
  • Részvétel a számviteli területet érintő szabályzatok kidolgozásában, karbantartásában

Az ideális jelentkezőnk:

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettséggel rendelkezik
  • A vonatkozó számviteli és adótörvényeket naprakészen ismeri
  • 3-5 év hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalata van
  • Középszinten kommunikál angolul szóban, írásban
  • MS Office programok, főként az Excel haladó szintű ismerete
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete van
  • Jellemző rá az önállóság, pontosság, és a precizitás
  • Megbízhatóan és felelősségteljesen végzi a munkáját

Előnyt jelent:

  • Multinacionális, termelő környezetben szerzett tapasztalat
  • IFRS ismeret és gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria
  • Bejárási támogatás
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Családias, támogató környezet
  • Hosszútávú, biztos álláslehetőség
  • Nemzetközi háttér

Jelentkezés: allas.pirto@coveris.com email címen.

Required fields are marked with a *

No file chosen

Your Personal Data

We process your data for the purposes of fulfilling our recruitment practices only. Your personal data will be seen internally by managers, administrative assistants to HR/hiring managers, payroll, IT and HR. You are not obliged to provide us with this data. However, not doing so may adversely affect your chances of recruitment. You can find out more about how we use your personal data here.