Gépkezelők

Job Title: Gépkezelők
Closing: 22.12.21
Location: Hungary

A COVERIS GROUP Európa vezető csomagolóanyag gyártó cégcsoportja. Leányvállalata, a Coveris Flexibles Pirtó Kft. folyamatosan bővülő csapatába keres új kollégákat. Ha szeretnél egy lendületes, fiatalos, támogató kollektíva tagja lenni, ahol felelősségteljes, önálló munkát végezhetsz és fontos Neked, hogy megbecsüljék a munkádat, akkor várjuk jelentkezésedet az alábbi pozíciókba:

1 FŐ EXTRUDER GÉPKEZELŐ, 3 FŐ NYOMDAGÉP KEZELŐ, 2 FŐ KASÍROZÓ GÉPKEZELŐ, 2 FŐ TEKERCSVÁGÓ

Feladatok:

  • Termelőgépek kezelése, feltöltése
  • Termeléssel kapcsolatos dokumentáció pontos, precíz, napra kész vezetése
  • Munkakörnyezet rendben tartása, rendszeretet
  • Csomagolás
  • Egyéb feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Megbízható, percíz munkavégzés
  • Szorgalom
  • Problémamegoldó képesség
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, bejelentett munkabér
  • Bonus
  • Cafeteria próbaidő lejártát követő hónaptól
  • Munkábajárás támogatása
  • Munka- és védőruha biztosítása
  • Tiszta, rendezett munkakörülmények
  • Hosszútávú stabil munkahely
  • Korszerű gépekkel történő munkavégzés

Jelentkezni munkaidőben Pajlovics Zoltán Termelés Vezetőnél +36-30-445-2594 vagy az allas.pirto@coveris.com email címen.

Required fields are marked with a *

No file chosen

Your Personal Data

We process your data for the purposes of fulfilling our recruitment practices only. Your personal data will be seen internally by managers, administrative assistants to HR/hiring managers, payroll, IT and HR. You are not obliged to provide us with this data. However, not doing so may adversely affect your chances of recruitment. You can find out more about how we use your personal data here.